Водонагрівач електр. TIKI круглий GBF, 100л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, С, білий, 700158 — Новый
- Готово к отправке
15 288 ₴
13 759 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний водонагрівач TIKI GBF об’ємом 100 літрів ідеально підходить для великої родини. Потужний "сухий" тен на 2 кВт забезпечує ефективний нагрів води та зменшує утворення накипу. Електронне керування дозволяє легко налаштовувати температуру для максимального комфорту. Водонагрівач має клас енергоефективності С, що забезпечує баланс між продуктивністю та економією. Стильний білий дизайн гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 34 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вес с водой | 134 кг |
| Витрата електроенергії | 13.568 кВтгод/24год |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 98 x 48 x 49 |
| Дополнительно | захист від замерзання; індикація роботи ТЕНу; налаштування температури термостата - eco; під’єднання до мережі - G 1/2 |
| Питание | електромережа 230 В |
| Заявлений профіль навантаження | L |
| Змішана вода при 40°C | 137 л |
| Класс влагозащиты | IP 24 |
| Класс энергопотребления | C |
| Цвет | Белый |
| Количество нагревательных элементов | 2 шт шт. |
| Номинальный ток | 8.7 |
| Обсяг ємності для води | 100 л |
| Реальний об'єм | 96.1 л |
| Робочий тиск, МПа | 0.9 |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт при работе |
| Теплові втрати при Т = 65 ° C | 2.2 кВт/год за 24 год |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | сухий ТЕН |
| Толщина изоляции | 17 мм |
| Управление | електронне |
| Установка | Настенная |
| Функции | захист від перегрівання; світлодіодний термометр; функція самонавчання; індикація несправності термостата; сухий протипожежний захист; індикація перегрівання; індикатор інтелектуальної роботи; регулювання діапазону температури |
| Час нагрівання | 196 |
Информация для заказа
- Цена: 13 759 ₴












