



Витяжка Faber купольна, 37см, 1136м.куб/год, Cylindra Plus Bk Matt A37, чорний матовий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_335.0606.998_PR1
35 100 ₴
31 590 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Faber Cylindra Plus BK Matt A37 — стильна купольна витяжка шириною 37 см із продуктивністю до 1136 м³/год, сенсорним керуванням та LED-освітленням. Оснащена технологією периметрального всмоктування для ефективного очищення повітря та максимальним рівнем шуму 71 дБ. Ідеальний вибір для сучасної кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Италия |
| Уровень шума | 71 дБ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 89 см мм |
| Глубина | 43.5 см |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Жироуловлюючий фільтр | можна мити в посудомийній машині |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет | Черный матовый |
| Максимальная производительность | 1136 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | 2 світлодіоди |
| Мощность | 270 Вт Вт |
| Производительность | 680 м³/год |
| Тип вытяжки | Купольная |
| Тип монтажа | Настенный |
| Тип фільтра повітря | Відведення повітря |
| Давление | 545 Па |
| Управление | електронне |
| Ширина | 37 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 31 590 ₴



