Водонагрівач електр. TIKI круглий TGR, 100л, 2кВт, мех. кер-ння, С, білий, 700173 — Новый
- Готово к отправке
11 025 ₴
9 922 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний водонагрівач TIKI Prime M об’ємом 100 літрів є надійним рішенням для побутових потреб. Оснащений теном потужністю 2 кВт, він забезпечує швидкий нагрів води. Механічне керування робить пристрій простим у використанні та довговічним. Клас енергоефективності С дозволяє збалансувати продуктивність і споживання електроенергії. Білий дизайн додає універсальності та вписується в будь-який інтер’єр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 31 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вес с водой | 131 кг |
| Витрата електроенергії | 12.85 кВтгод/24год |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 96 x 48.8 x 49.8 |
| Дополнительно | термометр; захист від замерзання; контрольна лампа нагрівального елементу; налаштування температури термостата - eco; під’єднання до мережі - G 1/2 |
| Питание | електромережа 230 В |
| Заявлений профіль навантаження | L |
| Змішана вода при 40°C | 131 л |
| Класс влагозащиты | IP 23 |
| Класс энергопотребления | C |
| Цвет | Белый |
| Номинальный ток | 8.7 |
| Обсяг ємності для води | 100 л |
| Реальний об'єм | 93.4 л |
| Робочий тиск, МПа | 0.9 |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт при работе |
| Теплові втрати при Т = 65 ° C | 1.72 кВт/год за 24 год |
| Тип | накопичувальний |
| Толщина изоляции | 23 мм |
| Управление | Механическое |
| Установка | Настенная |
| Функции | вибір температури |
| Час нагрівання | 190 |
Информация для заказа
- Цена: 9 922 ₴












