


Мийка кухонна Hansgrohe Combi S71, нерж.сталь, прямокутник, без крила, 500x550x190мм, чаша - 1, врізна, нерж — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_43301801_PR1
32 685 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Мінімалізм у кожній деталі
Лаконічний дизайн ідеально впишеться в будь-який сучасний інтер'єр, додавши йому елегантності.
Максимальний комфорт
Гладка поверхня та відсутність зайвих елементів спрощують догляд за мийкою, що дозволяє приділити більше часу приготуванню їжі або відпочинку.
Довговічність
Високоякісна нержавійка гарантує стійкість до подряпин, корозії та високих температур, що робить мийку надзвичайно довговічною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansgrohe |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Хром |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн | hi-tech |
| Довжина вирізу | 530 мм |
| Колекція | S71 |
| Комплектация | кухонна мийка; документація; комплект для зливу; сито; сифон |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Поверхня мийки | нержавіюча сталь |
| Розміри мийки | 550 x 500 x 190 |
| Тип монтажа | врізна встик; модуль на стільницю |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина вирізу | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 32 685 ₴



