


Змішувач для кухні Hansgrohe Aquno Select M81, довж.виливу - 210мм, поворотний, витяжний, 1 важіль, чорний матовий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_73836670_PR1
39 566 ₴
35 609 ₴
Зручність одним натисканням кнопки
Шанувальники зручності використання відтепер можуть з легкістю запускати та зупиняти потік води одним натисканням кнопки. Точне, ергономічне та просте керування водою, яке можна здійснювати тильною стороною долоні або ліктем.
Менше накипу, більше радості
Хто любить прибирання? За допомогою цієї технології вапняний наліт і бруд зникають в одну мить. Просто потріть пальцем гнучкі силіконові диски або насадки. Це швидко і зводить прибирання до мінімуму.
Для збільшення простору біля кухонної мийки
Ці високоякісні крани дуже зручні у використанні та мають гнучку поворотну зону. Для максимального простору для руху.
Магнітний тримач для душу
Додатковий комфорт після використання: Гнучкий шланг плавно повертається на місце. Магнітний тримач забезпечує його надійну фіксацію на змішувачі.
Гнучкість біля кухонної мийки
Більше комфорту і простору для руху: Висувні форсунки або висувні виливи розширюють радіус дії навколо кухонної мийки, щоб одним рухом доставити воду саме туди, де вона потрібна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansgrohe |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота излива | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Высота | 28.1 см мм |
| Дизайн | сучасний |
| Довжина зливу | 21 см |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | O |
| Клас шуму | I |
| Колекція | Aquno Select M81 |
| Кут повороту зливу | 60 ° |
| Кількість типів струй | 2 |
| Максимальный расход воды | 7 л |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Особенности | підходить для проточних водонагрівачів; вбудований зворотний клапан; магнітна підставка для душа MagFit; перемикання між SatinFlow і висувним носиком одним натисканням кнопки; ламінарний спрей SatinFlow; ComfortZone 250 |
| Назначение | для кухонної мийки |
| Способ монтажа | на мийку |
| Стилі | Modern |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | висувний злив; поворотний |
| Тип підведення труб | гнучка |
| Форма | Круглая |
- Цена: 35 609 ₴



