Верстат заточувальний Tekhmann TBG-3015 L 300Вт коло 150мм 2980об/хв 7.5кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_850989_PR1
3 611 ₴
3 250 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виріб розрахований на використання абразивних кіл зовнішнім діаметром до 150 мм.
Заточувальний верстат оснащений безщітковим асинхронним двигуном, який не потребує обслуговування і відрізняється довгою стабільною роботою.
Опорні підручники підтримують заготовку під час обробки, а прозорі захисні екрани дозволяють безпечно контролювати робочий процес.
Передбачена конструкцією ручка полегшує транспортування верстата.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Общие параметры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Сеть |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 150 мм |
| Класс защиты | IP20 |
| Комплектация | шліфувальний круг; інструкція; точильний верстат; опорний майданчик; захисний екран з елементами фіксації; захисний козирок з елементами фіксації; гарантійний талон; додаток; пакувальна коробка |
| Напряжение питания | 220 В |
| Особенности | LED підсвічування; ручка для перенесення; алюмінієва база; проставки у колах для запобігання розбиття посадкового отвору |
| Назначение | для дому; для заточування ріжучого інструменту; для видалення гострих кромок, залишків і напливів |
| Режим работы | шліфування; заточування |
| Потребляемая мощность | 300 Вт при работе |
| Тип | точильний верстат |
| Товщина шліфувального кола | 20 мм |
| Частота току | 50 Гц |
| Частота холостого ходу | 2980 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 250 ₴










