Верстат заточувальний Tekhmann TBG-6020 L 600Вт коло 200мм 2980об/хв 11.5кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_850990_PR1
4 430 ₴
3 987 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виріб розрахований на використання абразивних кіл зовнішнім діаметром до 200 мм.
Заточувальний верстат оснащений безщітковим асинхронним двигуном, який не потребує обслуговування і відрізняється довгою стабільною роботою.
Опорні підручники підтримують заготовку під час обробки, а прозорі захисні екрани дозволяють безпечно контролювати робочий процес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр посадочного отверстия | 15.88 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Сеть |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 200 мм |
| Класс защиты | IP20 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Особенности | безщітковий двигун; LED підсвічування; алюмінієва база; проставки у колах для запобігання розбиття посадкового отвору |
| Назначение | для заточування ріжучого інструменту |
| Потребляемая мощность | 600 Вт при работе |
| Тип | точильний верстат |
| Частота току | 50 Гц |
| Частота холостого ходу | 2980 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 987 ₴










