Змішувач для кухні Hansgrohe Aquno Select M81, довж.виливу - 220мм, поворотний, витяжний, 1 важіль, хром — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_73837000_PR1
30 830 ₴
27 747 ₴
Зручність одним натисканням кнопки
Шанувальники зручності використання відтепер можуть з легкістю запускати та зупиняти потік води одним натисканням кнопки. Точне, ергономічне та просте керування водою, яке можна здійснювати тильною стороною долоні або ліктем.
Менше накипу, більше радості
Хто любить прибирання? За допомогою цієї технології вапняний наліт і бруд зникають в одну мить. Просто потріть пальцем гнучкі силіконові диски або насадки. Це швидко і зводить прибирання до мінімуму.
Для збільшення простору біля кухонної мийки
Ці високоякісні крани дуже зручні у використанні та мають гнучку поворотну зону. Для максимального простору для руху.
Магнітний тримач для душу
Додатковий комфорт після використання: Гнучкий шланг плавно повертається на місце. Магнітний тримач забезпечує його надійну фіксацію на змішувачі.
Гнучкість біля кухонної мийки
Більше комфорту і простору для руху: Висувні форсунки або висувні виливи розширюють радіус дії навколо кухонної мийки, щоб одним рухом доставити воду саме туди, де вона потрібна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansgrohe |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Хром |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота излива | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Высота | 39 см мм |
| Довжина зливу | 22 см |
| Дополнительно | ComfortZone |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | O |
| Клас шуму | I |
| Кут повороту зливу | 15 ° |
| Максимальный расход воды | 7 л |
| Особенности | вбудований зворотний клапан; магнітна підставка для душа MagFit; ламінарний спрей SatinFlow |
| Назначение | для кухонної мийки |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | висувний злив; поворотний |
- Цена: 27 747 ₴









