Перфоратор Tekhmann TRH-1120 DFR SDS-Plus 1120Вт 3Дж 3.5кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_845235_PR1
3 276 ₴
2 948 ₴
Система DFR необхідна для швидкої зміни патронів без використання ключа.
Інструмент має три режими роботи для виконання різних видів будівельних операцій з різноманітними матеріалами.
Електронний регулятор, вбудований у пускову клавішу, потрібен для плавної зміни кількості обертів і потужності в залежності від характеру виконуваних робіт.
Перемикач напрямку обертання (реверс) змушує бур обертатися у протилежному напрямку.
Якщо бур застряг у стіні, це дозволить витягти його без шкоди для інструмента і робочої конструкції.
Шнур довжиною три метри забезпечує віддаленість робіт від розетки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 3.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Сеть |
| Ключові особливості | Реверс; Запобіжна муфта; Регулювання швидкості обертання; система DFR для швидкої зміни патронів; упор глибини; зі змінним патроном; однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією |
| Комплектация | Швидкозатискний патрон; перфоратор; інструкція; кейс; гарантійний талон; додаток; передня рукоятка; комплект аксесуарів; обмежувач глибини буріння |
| Максимальная скорость вращения | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Напряжение | 220 В В |
| Мощность | 1120 Вт Вт |
| Режими | Свердління; Довбання; Буріння |
| Сила удару | 3 Дж |
| Тип патрона | SDS+; Швидкозатискний |
| Частота ударів в хвилину | 5300 уд/хв |
- Цена: 2 948 ₴












