
Перфоратор акумуляторний Tekhmann TCH-22/i20 20В 2.2Дж 2.74кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_873408_PR1
4 879 ₴
4 391 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TCH-22/i20 має надійний безщітковий двигун, що гарантує високу продуктивність і довгий термін служби. Інструмент оснащений ергономічною ручкою для зниження втоми під час тривалого використання та системою швидкої заміни насадок, що значно спрощує процес роботи.
Цей перфоратор ідеально підходить для свердління отворів у бетоні, цеглі, дереві та металі, а також для виконання демонтажних робіт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.74 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ключові особливості | Реверс; Плавний пуск; Підсвічування; упор глибини |
| Комплектация | перфоратор; інструкція; Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання; гарантійний талон |
| Максимальная скорость вращения | 950 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Напряжение | 20 В В |
| Режими | Свердління; Довбання; Свердління з ударом |
| Сила удару | 2.2 Дж |
| Частота ударів в хвилину | 4300 уд/хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 391 ₴



