


Пила дискова акумуляторна Tekhmann TSC-165/i20 20В 165мм 2.35кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_848397_PR1
2 668 ₴
2 401 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Продуманий ергономічний дизайн для максимальної зручності:
- прогумовані накладки для комфортного використання та захисту пристрою при падінні,
- оптимальна товщина захвату рукоятки,
- добре балансування інструмента по масі відносно рукоятки,
- блокування від випадкового включення.Лазерний покажчик лінії розпилу з окремою клавішею управління допомагає єфективно виконати задачу та уникнути помилок у роботі.
Адаптер для підключення системи пиловидалення
Притискна поздовжня лінійка-упор у комплекті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 2.35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | циркулярна |
| Глибина різу при 45º | 35 мм |
| Глибина різу при 90º | 51 мм |
| Комплектация | шестигранний ключ; паралельний упор; інструкція; гарантійний талон; без акумулятора і зарядного пристрою; пила циркулярна ; пиляльний диск; пакувальна коробка; додаток |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Оберти двигуна | 4200 об/хв |
| Розмір диска | 165 мм |
| Тип | дискова |
| Функции и возможности | можливість приєднання до пилососа |
Информация для заказа
- Цена: 2 401 ₴



