Пила шабельна акумуляторна Tekhmann TRC-115/i20 20В пропил 115мм хід 22мм 1.7кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_848396_PR1
2 882 ₴
2 594 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Продуманий ергономічний дизайн для максимальної зручності:
- прогумовані накладки для комфортного використання та захисту пристрою при падінні,
- оптимальна товщина захвату рукоятки,
- добре балансування інструмента по масі відносно рукоятки,
- блокування від випадкового включення,
- швидкий монтаж пиляльного полотна без інструмента.
Оптимальна комплектація для продуктивної роботи: якісний кейс з металевими засувками, пиляльне полотно по дереву, пиляльне полотно по металу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 1.7 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | шабельна |
| Длина хода | 22 |
| Комплектация | пластиковий кейс; інструкція; без акумулятора і зарядного пристрою; пила; додаток; пиляльні полотна |
| Максимальна ріжуча здатність | 115 мм; 10 мм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип | ручна |
| Функции и возможности | блокування від випадкового ввімкнення; безключовий монтаж пиляльного полотна; полотно з можливістю повороту на 180° для роботи над головою; регулювання амплітуди маятникового ходу; безключове регулювання упорного черевика |
| Число ходів на холостому ходу | 3000 |
Информация для заказа
- Цена: 2 594 ₴








