Виріб обладнаний надійним двигуном потужністю 1400 Вт, який дозволяє розвивати частоту обертання барабана до 15000 об/хв.
Ріжучий ніж рубанка забезпечує максимальну ширину стругання в один прохід до 110 мм, максимальну глибину стругання в один прохід до 3,5 мм і вибірку («чверті», «фальця») по торцю в діапазоні 0-15,5 мм. Рівень чистоти обробки поверхні обирається регулюванням глибини стругання. Ширина вибірки може контролюватися спеціальною упорною лінійкою з комплекту виробу, яка встановлюється на передній частині опорної основи та фіксується затискними смушковими гвинтами.
Модель передбачає можливість встановлення на опорну платформу для роботи стаціонарно у перевернутому стані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 5.4 кг |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина обработки | 0-3.5 мм |
| Комплектация | Паралельний упор; інструкція з експлуатації; обмежувач глибини вибірки; рубанок; комплект для стаціонарного використання; мішок для збору тирси; ключ гайковий; гарантійний талон; додаток; пакувальна коробка |
| Напряжение | 220 В В |
| Особенности | однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією; клас виробу: ІІ; глибина вибирання чверті: 0-15.5 мм |
| Частота холостого ходу | 15000 оборотів/хв |
| Ширина обработки | 110 мм мм |
- Цена: 5 100 ₴












