Фрезер Tekhmann TR-12/2000 2000Вт цанга 8 та 12мм 6000-22000об/хв 4.3кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_850982_PR1
4 411 ₴
3 970 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Паралельний (бічний) упор дозволяє виконувати прямолінійне фрезерування пазів на обраній відстані від краю деталі паралельно краю оброблюваної деталі.
Конструкцією виробу передбачена можливість регулювання:
- глибини різання кінцевої фрези;
- швидкості обертання шпинделя;
- положення паралельного бічного упору.
Також фрезер TR-12/2000 оснащений спеціальним патрубком для підключення пилососа (або системи пиловідведення).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 4.3 кг |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | фрезер |
| Глибина фрезерування | 40 мм |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Дополнительно | однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією; клас виробу: ІІ |
| Діаметр патрона | 8 мм; 12 мм |
| Звукова потужність | 110 дБ(А) |
| Комплектация | Фрезер; Цангові патрони; інструкція з експлуатації; Набір фрез; ключ гайковий; комплект паралельного упору; вугільна щітка двигуна; адаптер для під'єднання пилосмока; гарантійний талон; додаток; пакувальна коробка |
| Максимальне число оборотів | 22000 об/хв |
| Напряжение | 220 В В |
| Плавный пуск | Да |
| Тип | Электрический |
| Тип питания | від мережі |
Информация для заказа
- Цена: 3 970 ₴











