Шліфмашина ексцентрикова акумуляторнаTekhmann TCOS-125/i20 20В 125мм 0-9000об/хв без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_852741_PR1
1 864 ₴
1 678 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ця модель ідеальна для побутового користування – поєднує в собі сучасні конструктивні рішення для збільшення ресурсу роботи, продуктивності і надійності інструменту, а також для його безпечного експлуатування довгі роки.
Орбітальна акумуляторна шліфмашина Tekhmann TCOS-125/i20 належить до класу ручних механізованих інструментів з вмонтованим електричним двигуном з живленням від швидкозмінної літій-іонної акумуляторної батареї.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.1 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | акумулятор |
| Додаткові характеристики | кріплення на липучці; мішок для збору пилу |
| Цвет | Оранжевый |
| Комплектация | Шліфувальний папір; інструкція з експлуатації; гарантійний талон; шліфмашина; мішок для збору пилу; додаток; пакувальна коробка; без акамулятора та зарядного пристрою |
| Напряжение | 20 В В |
| Опрацьований матеріал | метал; дерево; пластик |
| Розмір (діаметр) платформи | 125 мм |
| Тип | ексцентрикові |
| Тип платформи | кругла |
| Швидкість холостого ходу | 9000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 678 ₴










