Шліфмашина кутова Tekhmann TAG-12/1170 125мм 1170ВТ 11000об·хв 1.8кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_845239_PR1
1 615 ₴
1 454 ₴
Однофазний колекторний електродвигун КШМ надійно захищений від будівельного пилу та міжвиткового замикання за допомогою багатошарової заливки обмоток якоря і статора термостійким лаком.
Всередині вузькопрофільного металевого корпуса редуктора знаходиться металева конічна зубчаста передача, косозубі шестерні якої забезпечують кращу зону контакту для зниження шуму, вібрації і збільшення терміну служби.
Висока твердість шестерень і корпус з ударостійкого пластику також підвищують надійність інструмента.
Компактний розмір дозволяє легко керувати болгаркою в обмеженому просторі і працювати зі складними конструкціями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 1.8 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | мережа |
| Додаткові характеристики | однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією; клас виробу: ІІ; низька вібрація; двопозицйне кріплення передньої рукоятки |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Цвет | чорний з помаранчевим |
| Комплектация | захисний кожух; інструкція з експлуатації; гарантійний талон; додаток; пакувальна коробка; кутова шліфувальна машина; передня рукоятка; вилковий ключ; вугільна щітка |
| Напряжение | 220 В В |
| Розмір (діаметр) платформи | 22.2 мм |
| Потребляемая мощность | 1.17 кВт при работе |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 11000 об/хв |
- Цена: 1 454 ₴











