Шліфмашина кутова Tekhmann TAG-18/2200 180мм 2200Вт 8400об/хв 4кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_850205_PR1
3 214 ₴
2 893 ₴
Потужний однофазний колекторний електродвигун забезпечує високу продуктивність робіт інструментом, що застосовується для абразивного видалення корозії з металоконструкцій, зачищення та обробки зварних швів, шліфування та різання виробів з металів у побутових умовах.
Перемикання, а також увімкнення/вимкнення виробу зручно здійснюється однією клавішею без необхідності перекладання інструменту з руки в руку.
Положення захисного кожуха абразивного диску регулюється шляхом послаблення та затягування стяжного гвинта.
Нарізні гнізда в кількості 3 шт., розташовані на корпусі редуктора, дозволяють встановлювати передню рукоятку в 3 положення.
В корпусі редуктора передбачена кнопка, що фіксує шпиндель під час заміни змінної насадки (абразивного диску або іншого інструменту).
Наявність сервісних кришок дозволяє швидко замінити вугільні щітки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 4 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | мережа |
| Додаткові характеристики | однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією; клас виробу: ІІ |
| Диаметр диска | 180 мм |
| Цвет | чорний з помаранчевим |
| Комплектация | гайковий ключ; захисний кожух; інструкція з експлуатації; гарантійний талон; додаток; пакувальна коробка; кутова шліфувальна машина; передня рукоятка; електрощітки двигуна |
| Напряжение | 220 В В |
| Опрацьований матеріал | метал |
| Розмір (діаметр) платформи | 22.2 мм |
| Потребляемая мощность | 2.2 кВт при работе |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Тип платформи | кругла |
| Швидкість холостого ходу | 8400 об/хв |
- Цена: 2 893 ₴








