Шліфмашина полірувальна Tekhmann TCP-18/1500 D 1500Вт 180мм 1000-3000об/хв 3.2кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_849170_PR1
3 214 ₴
2 893 ₴
В основі роботи інструменту лежить технологія полірування матеріалу за допомогою полірувальних дисків, швидкість обертання яких можна обирати в залежності від конкретного виду робіт.
Замінити змінну насадку можливо після фіксації шпинделя натисканням і утриманням в натиснутому положенні кнопки фіксації шпинделя. Встановлення і фіксація змінної насадки «диск – платформа» здійснюється по посадковому діаметру з нарізкою М14, а зміна полірувальних кругів – за допомогою петлево-гачкового поверхневого з’єднання, що має назву «липучка».
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 3.2 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | мережа |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Додаткові характеристики | плавний пуск двигуна; електронне регулювання швидкості; однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією; клас виробу: ІІ; підшипники NSK; LED-дисплей; ергономічні гумові накладки |
| Диаметр диска | 180 мм |
| Цвет | чорний з помаранчевим |
| Комплектация | пластиковий кейс; круг полірувальний; хутряний полірувальний чохол для диска; ключ торцевий; вугільні щітки |
| Напряжение | 220 В В |
| Опрацьований матеріал | метал; дерево; камінь |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Потребляемая мощность | 1.5 кВт при работе |
| Тип | полірувальні |
| Тип платформи | кругла |
| Швидкість холостого ходу | 3000 об/хв |
- Цена: 2 893 ₴








