Шурупокрут-дриль акумуляторний Tekhmann TCD-12 QC Li v2.0 12В 2х2А·год 28Нм 0-400·1500об/хв 1кг кейс — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_851875_PR1
2 496 ₴
2 246 ₴
Ця модель призначена для побутового користування і поєднує в собі сучасні рішення для продуктивної і безпечної роботи на тривалий час.
В конструкції Tekhmann TCD-12 QC Li v2.0 застосовані: свердлильний від’ємний швидкозатискний патрон без ключа, електронний регулятор/вимикач для плавної зміни швидкості обертання патрона в залежності від характеру виконуваних робіт, реверс, механічне регулювання крутного моменту, літій-іонна акумуляторна батарея, автономний зарядний пристрій для зарядки акумуляторних батарей виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 0.8 мм |
| Питание | Li-Ion |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Цвет | помаранчевий з чорним |
| Комплектация | зарядний пристрій; шуруповерт; Інструкція з експлуатації; батарея; гарантійний талон; додаток №1; пластиковий кейс; додаток №2 |
| Количество скоростей | 2 шт шт. |
| Максимальный крутящий момент | 28 Нм H*m |
| Напряжение | 12 В В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1400 об/хв |
- Цена: 2 246 ₴








