
Шурупокрут-дриль акумуляторний Tekhmann TCD-30/i20 KIT 20В 30Нм 1x2.0А·год 0-400·1500об/хв 1.7кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_873399_PR1
2 348 ₴
2 113 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шуруповерт акумуляторний Tekhmann TCD-30/i20 КІТ — це надійний інструмент для виконання широкого спектра монтажних і ремонтних робіт. Він працює на сучасному акумуляторі ємністю 2.0 А·год, що забезпечує високу автономність і тривалий час роботи без необхідності підзарядки. Шуруповерт має двошвидкісний редуктор, який дозволяє підбирати оптимальний режим для різних матеріалів і завдань, таких як загвинчування та свердління.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 0.8 мм |
| Питание | Li-Ion |
| К-сть акумуляторів | 1 шт |
| Ключові особливості | реверс; кліпса для кріплення інструменту на ремінь; світлодіодне підсвічування |
| Цвет | помаранчевий з чорним |
| Комплектация | зарядний пристрій; шуруповерт; акумулятор; Інструкція з експлуатації; гарантійний талон; кліпса кріплення на поясі |
| Количество скоростей | 2 шт шт. |
| Максимальный крутящий момент | 30 Нм H*m |
| Напряжение | 20 В В |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 113 ₴



