Шурупокрут-дриль акумуляторний Tekhmann TCD-45/i20 BS KITBOX 20В 45Нм 1x2.0А·год 0-400·1500об/хв 1.7кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_873397_PR1
4 941 ₴
4 447 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Tekhmann TCD-45/i20 BS обладнаний двошвидкісним редуктором, що дозволяє оптимально підбирати швидкість для конкретного типу роботи, та функцією реверсу для зручного викручування. Компактний дизайн і ергономічна ручка забезпечують комфорт під час роботи навіть у важкодоступних місцях. Акумуляторна система забезпечує свободу руху без необхідності підключення до електромережі, а кейс для зберігання допомагає легко транспортувати інструмент разом із комплектом необхідних аксесуарів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 0.8 мм |
| кейс | Да |
| Ключові особливості | реверс; кліпса для кріплення інструменту на ремінь; світлодіодне підсвічування |
| Цвет | помаранчевий з чорним |
| Комплектация | зарядний пристрій; шуруповерт; акумулятор; Інструкція з експлуатації; гарантійний талон; комплект приладдя; кліпса кріплення на поясі; пластиковий кейс |
| Количество скоростей | 2 шт шт. |
| Максимальный крутящий момент | 45 Нм H*m |
| Напряжение | 20 В В |
| Режим работы | свердління; загвинчування; свердління з ударом |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1400 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 447 ₴









