Пила ланцюгова бензинова Tekhmann CSG-2545 45см 2.5кВт/3.4л.с. 52см3 6.6кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_846832_PR1
4 267 ₴
3 840 ₴
Потужний двигун об’ємом 52 см³ забезпечує високу продуктивність при роботі бензопилою.
Система «Легкий запуск» підвищує зручність використання інструмента і дозволяє запустити бензопилу навіть при мінусовій температурі повітря.
Автоматичний безклапанний масляний насос служить для безперервного змащування пиляльної гарнітури (ланцюга і шини).
Хромове покриття стінок циліндра збільшує моторесурс двигуна бензопили.
Антивібраційна система значно знижує вібрацію на рукоятках при роботі.
Гальмо ланцюга подвійної дії моментально зупиняє пиляльний ланцюг, тим самим захищаючи оператора від травм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 6.6 кг |
| Длина шины | 455 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Да |
| Автоматичне змащення ланцюга | Да |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Защитный кожух | Да |
| Картонна упаковка | Да |
| Ключ регулювальний | Да |
| Кількість ланок приводу | 72 шт |
| ланцюг | Да |
| Об'єм паливного баку | 550 мл |
| Обсяг бака для змащення | 0.26 л |
| Особенности | Антивібраційна система; одноциліндровий двотактний з повітряним охолодженням; безконтактний тип запалювання; ручний стартер, з механізмом легкого запуску; система "легкий запуск"; хромований циліндр; гальмо ланцюга подвійної дії; праймер |
| Пила | Да |
| Мощность | 2.5 кВт Вт |
| Робочий об'єм двигуна | 52 см3 |
| Тип | Бензинові |
| Число оборотів на холостому ході | 3200 об/хв |
| шина | Да |
| Ширина пазу | 1.5 мм |
- Цена: 3 840 ₴









