Шліфмашина кутова Зеніт ЗКШ-125/1150 125мм 1150ВТ 3000-11000об/хв 2кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_853717_PR1
1 459 ₴
1 313 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кутова шліфувальна машина ЗКШ-125/1150 рс – це професійний інструмент, який використовується для різання та шліфування різноманітних матеріалів, таких як метал, дерево або камінь. Ця шліфувальна машина зазвичай використовується для обробки поверхонь і створення різних форм. Її можна застосовувати в різних галузях, включаючи будівництво, ремонтні роботи та виробництво.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zenit |
| Вес | 2.05 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | мережа |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | гайковий ключ; захисний кожух; інструкція з експлуатації; гарантійний талон; пакувальна коробка; кутова шліфувальна машина; передня рукоятка; електрощітки двигуна |
| Напряжение | 220 В В |
| Опрацьований матеріал | метал |
| Потребляемая мощность | 1.15 кВт при работе |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Тип платформи | кругла |
| Швидкість холостого ходу | 1000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 313 ₴










