

Змішувач для кухні Hansgrohe Metris Select, довж.виливу - 222мм, поворотний, витяжний, важіль + кнопка, хром — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_14857000_PR1
22 082 ₴
19 874 ₴
Зручність одним натисканням кнопки
Шанувальники зручності використання тепер можуть з легкістю запускати і зупиняти потік води одним натисканням кнопки. Для точного, ергономічного та простого керування водою, яким можна керувати тильною стороною долоні або ліктем.
Для збільшення простору біля кухонної мийки
Великий простір між кухонним краном і мийкою - по вертикалі та горизонталі. Ці високоякісні крани дуже зручні у використанні та мають гнучку поворотну зону. Для максимального простору для руху.
Магнітний тримач
Додатковий комфорт після використання: гнучкий шланг плавно повертається на місце. Магнітний тримач забезпечує його надійну фіксацію на змішувачі.
Гнучкість біля кухонної мийки
Більше комфорту та простору для руху: висувний вилив розширює радіус дії навколо кухонної мийки, щоб одним рухом доставити воду саме туди, де вона потрібна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansgrohe |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Хром |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Высота | 35 см мм |
| Дизайн | hi-tech |
| Довжина виступу гусака | 248 мм |
| Довжина зливу | 22.2 см |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | A |
| Клас шуму | I |
| Кут повороту зливу | 110 ° |
| Кількість типів струй | 1 |
| Максимальный расход воды | 8 л |
| Особенности | регульоване обмеження температури; захист від зворотнього потоку ; магнітний тримач для душу MagFit; підходить для роботи з проточним водонагрівачем; кнопка Select для комфортного вмикання / вимикання потоку води |
| Назначение | для кухонної мийки |
| Способ монтажа | на мийку |
| Стандарт підводки | 3/8 |
| Стилі | Modern |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | висувний злив; поворотний |
| Тип струменя | ламінарна |
| Форма | округла |
- Цена: 19 874 ₴



