


Шліфмашина кутова Зеніт ЗУШ-180/2200 Профи 180мм 2200Вт 7800об/хв 3.7кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_832184_PR1
2 995 ₴
2 696 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель ЗЕНИТ ЗУШ-180/2200 Профи обладнана системою «Плавний пуск» та антивібраційними насадками для підшипників, що надовго збережуть виробничі потужності інструмента.
Болгарка ЗЕНИТ ЗУШ-180/2200 Профи призначена для роботи з диском Ø 180 мм.
Потужність болгарки складає 22000 Вт і забезпечує частоту обертання шпинделя до 7800 об/хв. Потужна і високопродуктивні конструкція важить 3,7-4,0 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zenit |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.7 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | мережа |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Додаткові характеристики | плавний запуск; однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією; клас виробу: ІІ |
| Диаметр диска | 180 мм |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | інструкція з експлуатації; захисний ковпак; гарантійний талон; додаток; пакувальна коробка; передня рукоятка; вилковий ключ |
| Розмір (діаметр) платформи | 22.2 мм |
| Потребляемая мощность | 2.2 кВт при работе |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Тип платформи | кругла |
| Швидкість холостого ходу | 7800 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 696 ₴



