Дриль ударний Зеніт ЗДП-1050 Профи 1050Вт зубчастий патрон 13мм 0-3000об/хв 2.64кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_851226_PR1
2 008 ₴
1 807 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дриль ударний електричний ЗДП-1050 Профи призначений для свердління отворів в конструкційних та будівельних матеріалах, при цьому наявність ударного режиму дозволяє разові свердління отворів з ударом в крихких будівельних матеріалах типу бетону у побутових умовах. Ергономічна модель з оптимальною комплектацією і якістю збірки: прогумована передня рукоять, поліпшена обмотка двигуна для захисту від перегріву та замикань, регулятори режимів роботи і включення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zenit |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Дрель |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.65 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (брутто) | 2.75 кг |
| Діаметр патрона | 1.5 мм |
| Цвет | Синий |
| Мощность | 1050 Вт Вт |
| Режим работы | свердління; свердління з ударом |
| Тип патрона | зубчастий |
| Скорость вращения | 3000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 807 ₴









