

Шафа ZPAS 19", 18U, SZB IT, одностулкові передні та задні перфоровані двері, 600x800 мм, максимально 1000кг, чорна — Новый
- Готово к отправке
36 154 ₴
32 539 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шафа ZPAS 19", 18U, SZB IT створена для надійного розміщення серверного обладнання у сучасних дата-центрах. Вона має перфоровані передні і задні двері для оптимального повітряного потоку, що забезпечує ефективне охолодження техніки. Витримує навантаження до 1000 кг, що робить її ідеальним вибором для важкого обладнання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zpas |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18 U мм |
| Глубина | 80 см |
| Цвет | чорний; світло-сірий |
| Максимальна дозволена вага обладнання встановленого в шафі | 1000 кг |
| Материал | листова сталь; лиття із замаку |
| Особенности | Ступінь захисту IP 20; перфоровані двері |
| Назначение | Для встановлення серверного обладнання |
| Тип | Шафа телекомунікаційна |
| Ширина | 60 см мм |
| Ширина стойки | 19 " |
Информация для заказа
- Цена: 32 539 ₴



