Лобзик Tekhmann TJS-950 L 950Вт 0-3000об/хв 3.1кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_850984_PR1
3 588 ₴
3 229 ₴
У пластиковий корпус лобзика вмонтований колекторний двигун потужністю 950 В. Виріб оснащений 4-х ступеневою системою регулювання маятникового ходу для прискорення процесу розпилу м’якої деревини і пластику, а також напрямним роликом для здійснення чистового або швидкісного розпилу.
Регулятор-обмежувач частоти ходів штока дозволяє вибрати оптимальну швидкість розпилу для різних видів матеріалів.
Лазерний покажчик лінії розпилу допомагає зробити точний прямолінійний різ.
Затискач пиляльного полотна (пилкотримач) гарантує його швидку заміну і робить виконання робіт точним і безпечним.
Базова опора має пластикову накладку, яка полегшує рух по поверхні, та направляючу пластикову вставку для робочої зони.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина різання дерева | 150 мм |
| Глибина різання металу | 12 мм |
| Питание | Сеть |
| Цвет | Оранжевый |
| Напряжение | 220 В В |
| Особливі властивості | Лазерний вказівник; регулювання числа обертів; однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією; клас виробу: ІІ |
| Потребляемая мощность | 0.95 кВт при работе |
| Частота ходу | 3000 |
- Цена: 3 229 ₴












