Шліфмашина вібраційна Tekhmann TOS-500 500Вт платформа 115х230 11000кол/хв 1.9кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_850987_PR1
3 381 ₴
3 043 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Міцні затискні важелі забезпечують надійне кріплення абразивного аркуша, який може бути замінений в лічені секунди.
Для тривалої роботи інструментом передбачена фіксація клавіші пуску у робочому режимі спеціальною кнопкою.
Наявність адаптера дозволяє підключити до шліфмашини пилозбірник або пилосос.
Ергономічна конструкція забезпечує комфорт і зручність використання інструменту.
Шліфмашина поставляється в комплекті з двома абразивними аркушами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.9 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | мережа |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Додаткові характеристики | можливість під'єднання до пилососа; однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією; клас виробу: ІІ; підшипники японської компанії NSK |
| Цвет | Оранжевый |
| Комплектация | шліфувальна машина; інструкція з експлуатації; гарантійний талон; додаток; пакувальна коробка; аркуш абразивний; мішечок для пилу |
| Напряжение | 220 В В |
| Опрацьований матеріал | метал; дерево |
| Розмір шліфувальної поверхні | 230 x 115 мм |
| Потребляемая мощность | 0.5 кВт при работе |
| Тип | вібраційні |
| Тип платформи | прямокутна |
| Частота колебаний | 11000 кол/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 043 ₴









