Шліфмашина стрічкова Tekhmann ТВТ-1100 1100Вт стрічка 533х75мм 450-750об/хв — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_850988_PR1
2 991 ₴
2 692 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шліфування здійснюється за допомогою абразивної кільцевої стрічки на текстильній основі, яка рухається. Привід стрічки від компактного електродвигуна підвищує ефективність робіт.
Конструкція дозволяє використовувати виріб в стаціонарному стані (шліфувальною поверхнею вгору), закріпивши шліфмашину струбцинами через рамку до верстата надійним способом. Відкидна захисна передня кришка стрічки дозволяє виконувати шліфування у важкодоступних місцях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | мережа |
| Додаткові характеристики | можливість закріплення в стаціонарному положенні; однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією; клас виробу: ІІ; відкидний “носик” для роботи у важкодоступних місцях |
| Цвет | Оранжевый |
| Комплектация | пилозбірник; шліфувальна машина; інструкція з експлуатації; гарантійний талон; додаток; пакувальна коробка; електрощітки двигуна; кільцева абразивна стрічка; комплект струбцин з рамкою для стаціонарного встановлення виробу |
| Напряжение | 220 В В |
| Розмір шліфувальної стрічки | 533 х 75 мм |
| Рівень звукової потужності | 110 дБ (А) |
| Тип | стрічкові |
| Тип платформи | прямокутна |
| Швидкість холостого ходу | 750 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 692 ₴








