Витяжка Faber Т-подібна, 60см, 1180м.куб/год, TSP X A60 2LS, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_325.0568.817_PR1
6 747 ₴
6 072 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кухонна витяжка Faber TSP X A60 2LS із T-подібною формою шириною 60 см забезпечує продуктивність до 1180 м³/год із трьома швидкостями, зручним сенсорним керуванням і енергоефективністю класу А. Оснащена світлодіодним підсвітленням 5500K та фільтром для жиру, який можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | 220-240V; жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 1180 м³/год л/ч |
| Максимальный уровень шума | 68 дБ |
| Освещение | Led L09 LV 5500K |
| Мощность | 200 Вт Вт |
| Производительность | 420 м³/год |
| Річне споживання електроенергії | 41 кВтгод |
| Тип вытяжки | Т-подібна |
| Давление | 450 Па |
| Управление | кнопкове |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 072 ₴











