Витяжка Faber телескопічна, 60см, 580м.куб/год, TLSC X A60 2LS, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_305.0569.214_PR1
3 146 ₴
2 831 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Витяжка Faber TLSC X A60 2LS шириною 60 см телескопічного типу чудово підходить для компактних кухонь. Має два рівні швидкості з максимальною продуктивністю до 580 м³/год. Електромеханічне керування забезпечує простоту у використанні, а LED-підсвітка 5500K створює комфортне освітлення. Жировий фільтр легко мити в посудомийній машині, що спрощує догляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 62 дБ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| К- ть швидкостей | 2 |
| Класс энергопотребления | C |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 580 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | Led L11 HV 5500K |
| Мощность | 65 Вт Вт |
| Производительность | 290 м³/год |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Давление | 150 Па |
| Управление | електромеханічне |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 831 ₴












