Витяжка Faber вбудована, 72см, 920м.куб/год, BI 70 SS 2LS, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_305.0588.063_PR1
6 895 ₴
6 206 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудована витяжка BI 70 SS 2LS шириною 72 см забезпечує продуктивність до 920 м³/год, що дозволяє ефективно видаляти випаровування з кухні. Оснащена трьома швидкостями, сенсорним керуванням і LED-підсвіткою для зручності під час роботи. Металевий жировий фільтр легко очищується в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 63 дБ |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 920 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | Led L09 LV 5500K |
| Мощность | 120 Вт Вт |
| Производительность | 460 м³/год |
| Річне споживання електроенергії | 50 кВтгод |
| Давление | 370 Па |
| Управление | кнопкове |
| Ширина | 72 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 206 ₴











