Витяжка Cata телескопічна, 70см, 600м.куб/год, TF-2003 Duralum 700, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_02089305_PR1
6 131 ₴
5 518 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Cata TF-2003 Duralum 700 – компактна і стильна вбудована витяжка з високою продуктивністю. Оснащена телескопічною конструкцією, вона забезпечує ефективне очищення повітря та економить простір на кухні. Металевий жировий фільтр і можливість роботи в режимі рециркуляції роблять цю модель універсальним рішенням для вашого дому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Страна производитель | Китай |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Фильтр | металлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Oснащення | антижировий фільтр; внутрішній захист |
| Висота (макс.) | 18 см |
| Висота (мін.) | 18 см |
| Глубина | 28 см |
| Довжина кабелю підключення | 1.5 м |
| Дополнительно | мін. відстань по висоті до варильної поверхні; встановлення з вихідною трубкою назовні / рециркуляція - обидва; клас електроізоляції |
| Диаметр выходного отверстия | 120 мм |
| К- ть швидкостей | 2 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Клас гідродинамічної ефективності | E |
| Класс энергопотребления | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності фільтрації жирів | D |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 600 м³/год л/ч |
| Максимальный уровень шума | 57 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 45 дБ |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | EcoLed |
| Мощность | 107 Вт Вт |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 390 м³/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 150 м³/год |
| Річне споживання електроенергії | 44.5 кВтгод |
| Тип монтажа | вбудована |
| Давление | 194 Па |
| Управление | кнопкові перемикачі |
| Ширина | 70 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 518 ₴










