Монітор портативний Asus 15.6" ZenScreen MB16AHV mHDMI, 2xUSB-C, IPS, Cover — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_90LM0383-B01N70_PR1
12 473 ₴
11 226 ₴
Тонкий портативний пристрій
ASUS ZenScreen MB16AHV ідеально підходить для мобільного життя. Цей елегантний монітор за товщини лише 10,5 мм важить 0,9 кг, тож він легко поміщається в дорожню сумку та готовий працювати будь-коли та будь-де.
Достатньо одного кабелю
І живлення, і відеосигнал подаються на монітор ZenScreen MB16AHV за допомогою єдиного підключення USB Type-C. Це означає, що у вас на столі буде менше кабелів і більше вільного місця. Роз’єм USB-C дає змогу заряджати мобільні пристрої з потужністю заряджання до 15 Вт. MB16AHV також оснащено роз’ємом mini HDMI, що надає гнучкість підключення.
Робота з комфортом
Розкладна підставка підтримує цей монітор на будь-якій плоскій поверхні та забезпечує легке регулювання нахилу для встановлення пристрою під зручним кутом.
Стандартне різьбове з’єднання діаметром ¼ дюйми на задній панелі монітора дозволяє легко закріпити ZenScreen MB16AHV на штативі1 або настільному кріпленні.
Ефективна робота в альбомному та портретному режимах
При підключенні до ноутбука ZenScreen MB16AHV може автоматично визначати орієнтацію екрана та перемикати зображення між ландшафтним і портретним режимами – для цього лише потрібно встановити програмне забезпечення ASUS DisplayWidget Center. Ландшафтний режим ідеально підходить для перегляду презентацій і таблиць, а портретний режим надає оптимальний вигляд документів, книг або веб-сайтів для пристроїв.
Антибактеріальна обробка
Щоб зробити ZenScreen MB16AHV більш гігієнічним, його екранна рамка та задня панель обробляють ексклюзивним захисним покриттям з іонами срібла, яке, згідно з проведеними дослідженнями, пригнічує ріст бактерій більш ніж на 99,9%. Це допоможе запобігти передачі шкідливих мікроорганізмів через контакт з поверхнями монітора.
Розширення робочого простору
РК-панель із роздільною здатністю Full HD (1920x1080), виготовлена за технологією IPS, забезпечує точну передачу кольору й широкі кути огляду – на рівні 178°.
Фільтрація синього світла
У цьому моніторі реалізовано функцію фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на зір. Ступінь фільтрації задається в екранному меню.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип матрицы | IPS |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | Energy Star; TÜV Flicker-free; TÜV Low Blue Light |
| LED підсвічування | Да |
| Trace Free | Да |
| Вибір температури кольору | 4 режими |
| Входы | mini HDMI; USB-C Power Delivery; USB-C x 2 (DP Alt Mode) |
| Габарити (ШхВхТ) | 358 x 225 x 10 |
| Глибина кольору | 0.262 млн. кольорів |
| Дополнительно | Гніздо для штатива 1/4"; Антибактеріальна обробка |
| Диагональ экрана | 15.6 " |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Блок живлення; Чохол ZenScreen; Mini HDMI to HDMI адаптер; Кабель USB-C |
| Контрастність (статична) | 800:1 |
| Угол наклона | +15° ~ +35° |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Низьке синє світло | Да |
| Область перегляду (HxV) | 344,16 x 193,59 |
| Покриття екрану | матове |
| Назначение | для дому та офісу |
| Підтримка HDCP | Да |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Розмір пікселя | 0.179 мм |
| Технологии | GamePlus; Trace Free Technology; Low Blue Light; QuickFit; HDCP ; SPLENDID Technology; Flicker-Free; DisplayWidget Center |
| Тип устройства | монітор |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
- Цена: 11 226 ₴








