Ваги Beurer підлогові, 150кг, 1хCR2032, скло, срібний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_GS_11_PR1
1 310 ₴
1 179 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Прозорі підлогові ваги пласкої конструкції висотою 20 мм. Виготовлені з надійного та безпечного скла високої міцності. Розраховані на максимальну вагу до 150 кг, мають індикацію перевантаження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Oснащення | індикатор заряду батареї; індикатор перевантаження; автовідключення |
| Дополнительно | Технологія включення: Quick Start |
| Питание | CR2032x1 |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | батарейка 1xСR2032; ваги; інструкція; гарантійний талон |
| Конструкция | з плоскою платформою |
| Макс. вимірювана вага | 150 кг |
| Матеріал платформи / чаші | скло |
| Единицы измерения | кг; фунт; стоуни |
| Назначение | Для пола |
| Розмір цифр | 25 мм |
| Розміри | 300 х 300 х 21 |
| Тип | Электронный |
Информация для заказа
- Цена: 1 179 ₴










