Холодильник TCL з нижн. мороз., 182.3x54.5x54.5, холод.відд.-187л, мороз.відд.-73л, 2дв., А++, ST, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_RF260BSE0UA_PR1
20 358 ₴
18 322 ₴
Енергоефективне та довговічне світлодіодне освітлення забезпечує ідеальну видимість
Як щодо того, щоб насолоджуватися кращим візуальним комфортом всередині вашого холодильника, зменшуючи при цьому рахунки за електроенергію? Світлодіодне освітлення у вашому холодильнику допоможе вам досягти цієї подвійної мети. Ця технологія використовує холодне світло для освітлення всіх відділень холодильника.
Сучасний та елегантний фасад для ідеального поєднання з кухонними меблями
Невидима ручка, інтегрована в дверцята, для елегантного та сучасного дизайну. Ніякого виступу, жодних видимих гвинтів, ідеальне поєднання з кухонними меблями.
Регульовані за висотою полиці для організації простору для зберігання відповідно до ваших потреб
Регульовані полиці дають вам свободу швидко організувати простір для зберігання відповідно до ваших потреб та розміру продуктів.
Компактний розмір (55 см): Оптимальна місткість на маленькій кухні
Завдяки оптимізованій ширині 55 см цей холодильник легко впишеться в невелику кухню
Глибокий балкон для зберігання пляшок великої місткості або декількох рядів банок
У місткій рамці для пляшок у дверцятах можна зберігати напої, які ви часто вживаєте, тож ви завжди зможете насолоджуватися холодними та смачними напоями. Навіть великі пляшки з напоями, які потрібні всій родині щодня, можна легко розмістити в дверній рамі для пляшок.
Звільніть руки від очищення прихованого бруду всередині дверних ущільнювачів.
Завдяки простій і водонепроникній конструкції ущільнювачів, що легко чистяться, їх зручно чистити навіть після тривалого використання.
Містка шухляда для овочів і фруктів
Містка шухляда Crisper спеціально розроблена для зберігання великої кількості свіжих овочів і фруктів з оптимальним рівнем вологості.
Регульовані ніжки для ідеального встановлення
Регульовані ніжки гарантують ідеальну стійкість приладу навіть на нерівній підлозі, щоб уникнути вібрацій та паразитного шуму.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Общий объем | 260 л |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Объем морозильной камеры | 73 л |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 50 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Мощность замораживания | 3 кг/сутки |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 182.3 см мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 182,3 x 54,5 x 54,5 |
| Глубина | 54.5 см |
| Дополнительно | лоток для льоду; лоток для яєць |
| Діапазон температури навколишнього середовища (мін/макс) | 10/38 |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 8 год |
| К-ть полиць на дверцятах | 3 |
| Клімат клас | SN-N-ST |
| Количество полок в морозильной камере | 2 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 3 |
| Кількість секцій в морозильній камері | 2 |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Номинальная мощность | 2300 Вт кВт |
| Обсяг холодильної камери | 187 л |
| Расположение морозильной камеры | знизу |
| Система охлаждения | статична |
| Система розморожування | ручне |
| Потребление электроэнергии | 213 кВт/рік |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип освещения | LED |
| Функції / можливості | Перестановка дверцят; Швидке охолодження; Термостат - регулятор температури; Fresh Zone |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 54.5 см мм |
- Цена: 18 322 ₴












