Холодильник TCL SBS, 177х92х74см, холод.відд.-396л, мороз.відд.-192л, 2дв., A++, NF, інв., диспл зовн., зона св-ті, диспенсер,
- Готово к отправке
- Код: ERC_RP631SSE1UA_PR1
46 332 ₴
41 699 ₴
15% економії енергії, точне регулювання температури, безшумність і надійність
Інверторний компресор TCL працює на різних швидкостях, щоб забезпечити точне регулювання температури і довше зберігати продукти свіжими. Уникаючи послідовних перезапусків, він також працює тихіше, довговічніше та економніше споживає енергію.
Автоматична технологія вивільнення аніонів для продовження свіжості, 99% антибактеріальна
Натуральна турмалінова руда в якості сировини, подрібнена в порошок, додається в обшивку холодильника, щоб спонтанно і постійно вивільняти велику кількість негативних іонів кисню, утворюючи природну холодну камеру в холодильнику. 99% антибактеріальний
Power cool та Power freeze для швидкого повернення до оптимальної температури охолодження/заморожування
Функція Power cool дозволяє швидко повернутися до оптимальної температури охолодження, тимчасово знижуючи температуру в холодильнику до 2С°. Цей режим корисний після покупок, коли ви зберігаєте велику кількість продуктів, які досягли вищої температури, ніж температура всередині холодильника, і автоматично деактивується через 2 години, щоб уникнути зайвого споживання електроенергії.
Швидко знайти оптимальну температуру заморожування завдяки тимчасовому зниженню температури морозильної камери до -24°C. Корисно після повного завантаження заморожених продуктів, щоб вони швидко відновили основну температуру -18°, або для початку заморожування свіжих продуктів шляхом швидкого доведення їх до оптимальної температури заморожування для збереження смакових якостей.
Легко залишатися вільним від морозу
Температура в холодильнику більш рівномірна, а морозильна камера не обмерзає. Оптимальне збереження, економія електроенергії та простота використання (більше немає клопоту з розморожуванням, продукти більше не злипаються, етикетки залишаються розбірливими і т.д.).
Запас свіжої води доступний без відкривання дверцят
Наповніть резервуар для води, щоб користуватися свіжою водою в будь-який час доби. Прохолодна вода доступна простим натисканням на ручку диспенсера, без необхідності відкривати дверцята, заощаджуючи при цьому енергію та покращуючи збереження продуктів.
Простота використання і точне регулювання без відкривання дверцят
Простий у використанні та налаштуванні завдяки цифровому дисплею на передній панелі. Зручний у використанні сенсорний екран дозволяє точно регулювати температуру в кожному відділенні, отримувати прямий доступ до додаткових функцій, не відкриваючи дверцят, і відображати сигнали тривоги, коли вони доступні.
Удосконалена система охолодження, щоб довше зберігати продукти свіжими
Прохолодне повітря рівномірно розподіляється всередині холодильника за допомогою рухомих гойдалок у м'який і м'який спосіб, щоб підтримувати температуру в холодильнику на стабільно низькому рівні. Ця система гарантує, що ваші продукти залишатимуться свіжими довше, порівняно з прямим обдувом, який призводить до висихання та заморожування продуктів.
Крім того, якщо ви залишили дверцята холодильника відчиненими трохи довше, це більше не проблема: після закриття дверцят температура повернеться до ідеального рівня на 20% швидше.
Енергоефективне та довговічне світлодіодне освітлення забезпечує ідеальну видимість
Як щодо того, щоб насолоджуватися кращим візуальним комфортом всередині вашого холодильника, зменшуючи при цьому ваші рахунки за електроенергію? Світлодіодне освітлення у вашому холодильнику допоможе вам досягти цієї подвійної мети. Ця технологія використовує холодне світло для освітлення всіх відділень холодильника.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Общий объем | 631 л |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Объем морозильной камеры | 192 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 95 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Мощность замораживания | 8.7 кг/сутки |
| Пользовательские характеристики | |
| No Frost | Total No Frost |
| Высота | 176.8 см мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 176,8 x 92 x 73,5 |
| Глубина | 73.5 см |
| Дополнительно | лоток для льоду; LED-освітлення; лоток для яєць; Сигналізація відкритих дверей |
| Діапазон температури навколишнього середовища (мін/макс) | 10-43 |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 8 год |
| Клімат клас | SN-N-ST-T |
| Цвет | темно-сріблястий |
| Количество полок в морозильной камере | 3 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 3 |
| Кількість полиць на дверцях | 3 |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Номинальная мощность | 2300 Вт кВт |
| Обсяг холодильної камери | 396 л |
| Система розморожування | автоматичне |
| Потребление электроэнергии | 357 кВт/рік |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип ручок | Приховані |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | Швидка заморозка; Захист від дітей; Швидке охолодження; Вентилятор; Антибактеріальна функція - AAT Технологія; Диспенсер води; Multi-Air Flow; Розумний режим |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 92 см мм |
- Цена: 41 699 ₴












