Мультипіч Tefal Easy Fry Max, 1500Вт, чаша-5л, сенсорне керув., 10 програм, пластик, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_EY245B10_PR1
4 664 ₴
4 198 ₴
МІНІМУМ ОЛІЇ
Відкрийте для себе Easy Fry Max, мультипіч, яка у найкоротші терміни готує смачні та корисні страви з мінімальним додаванням олії або без неї.
ГОТУЙТЕ ДЛЯ ВСІЇ РОДИНИ
Місткий об'єм 5 л дозволяє приготувати до 6 порцій – цього достатньо для великої родини та ідеально для особливих випадків, коли приймаєте гостей.
ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
Заощаджуйте до 70% електроенергії з мультипіччю Tefal.
*У порівнянні з традиційною духовкою А-класу. Внутрішній тест приготування замороженої картоплі фрі, 2022 рік.
ЦИФРОВИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН
Простий у використанні прилад, оснащений інтуїтивно зрозумілою цифровою панеллю управління, яка позбавить вас клопоту при приготуванні їжі вдома.
10 АВТОМАТИЧНИХ ПРОГРАМ ПРИГОТУВАННЯ
10 автоматичних програм приготування: картопля фрі, курка, стейк, риба, десерт, піца, нагетси, овочі, креветки та бекон.
ЛЕГКЕ ОЧИЩЕННЯ
Чашу мультипечі можна мити в посудомийній машині, що дозволяє полегшити догляд за приладом.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Программы приготовления и функции | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари | Сіточка для стікання жиру |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 32,5 х 27,3 х 37,5 см |
| Диапазон рабочих температур | 80 - 200 |
| Общий объем | 5 л |
| Цвет | темний синій |
| Количество программ | 10 шт |
| Особенности | Знімні частини можна мити в посудомийній машині; Додаток із рецептами; знімна чаша |
| Мощность | 1500 Вт Вт |
| Программы | Випічка; Риба; Овочі; Нагетси; Картопля фрі; Курка; Стейк; Креветка; Піца; Бекон |
| Тип | мультипіч |
| Управление | Сенсорное |
- Цена: 4 198 ₴












