Випрямляч Rowenta Optiliss +, >240Вт, темп.режимів-10, 140-230С, кераміка, турмалін, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_SF3320F0_PR1
1 794 ₴
1 615 ₴
Пряме і шовковисте?
А може хвилясте чи курчаве? Обирати вам!
Стайлер Rowenta Optiliss+ перетворить ваші мрії про ідеальну голлівудську зачіску на реальність та забезпечить професійні результати укладання волосся прямо у вас вдома.
Керамічне покриття пластин
Керамічні пластини містять турмалін, тому вони прогріваються рівномірно, не пересушують і не пошкоджують волосся.
Функція Straight & Curl
Завдяки функції Straight & Curl ви можете легко створювати різноманітні образи та зачіски – від ідеально рівного волосся до красивих закручених локонів.
Здорова іонізація
Під час роботи стайлеру, пластини формують негативно заряджені іони, що зменшують статичну електрику, роблячи ваше волосся гладким, слухняним та блискучим.
Точний контроль температури
10 температурних режимів від 140 до 230°C для будь-якого типу волосся та інтенсивності випрямлення.
Поточна температура відображається на зручному LCD-дисплеї.
Плаваючі пластини
Щільно охоплюють пасмо волосся, підлаштовуючись під його товщину і дозволяють досягти потрібного результату всього за один прохід, не перегріваючи волосся.
Швидкий нагрів
Всього 15 секунд і стайлер Rowenta Optiliss+ готовий до роботи. Це у 2,5 раза швидше, ніж у попередніх моделей. А у поєднанні з пластинами завдовжки 10 см ваша зачіска буде готова у найкоротші терміни.
Зручно та безпечно
Cистема автоматичного відключення при бездіяльності та шнур, що обертається на 360°, дбають про свободу ваших рухів і більш зручне використання.
Стильна та компактна
Система блокування забезпечує зручне зберігання вашого стайлеру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | автоматичне вимикання |
| Габарити (ШхДхГ) | 3,8 х 32,7 х 3,2 |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Дополнительно | Петля для підвішування; обертання шнура на 360°; блокування пластин для зручного зберігання |
| Питание | від мережі |
| Цвет | Черный |
| Кіл-ть температурних режимів | 10 |
| Максимальная температура нагрева | 230 °C |
| Минимальная температура нагрева | 140 °C |
| Особенности | іонізація; плаваючі пластини; функція Straight & Curl |
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка; турмалін |
| Назначение | для вертикальних локонів; для горизонтальних локонів; для випрямляння волосся |
| Розмір пластини | 100 мм |
| Серия | Optiliss + |
| Тип устройства | щипці-випрямляч |
| Час нагріву до потрібної температури | 15 сек |
- Цена: 1 615 ₴












