Витяжка Franke вбудовувана, 70см, 1250м.куб/год, Box Flush Basic FBFE LG A70, cвітло-сірий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_305.0729.553_PR1
14 621 ₴
13 159 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудована витяжка Franke Box Flush Basic FBFE LG A70 - стильна та потужна витяжка для кухні. З шириною 70 см та максимальною продуктивністю 1250 м³/год, ця витяжка ефективно видаляє запахи та пару. Оснащена 3 швидкостями та інтенсивним режимом, а алюмінієвий касетний фільтр легко очищується. Світло-сірий дизайн гармонійно доповнить будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | LED підсвічування |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 4 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Светло-серый |
| Максимальная производительность | 1250 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Производительность | 750 м³/год |
| Тип монтажа | у підвісну шафу |
| Давление | 550 Па |
| Фильтр | касетний |
| Ширина | 70 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 159 ₴








