Оверлок MINERVA SmartLock 350, 91Вт, 13 оп., (4, 3, 2-х ниткові шви), білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_SMARTLOCK350_PR1
12 285 ₴
11 056 ₴
Працює з будь-якими тканинами
Від тонких до джинсових - якісне шиття різних тканин досягається завдяки регулятору притиску лапки.
Диференціальний транспортер
Завдяки диференціальному транспортеру оверлок легко справляється з трикотажними тканинами будь-якої еластичності.
Просте використання
Сучасна система прямих ниткопровідників. Спрощене заправлення ниток із колірними мітками. На оверлоці присутні підказки для легкого заправлення ниток, а також є можливість вимкнення ножа.
Широкий функціонал
В оверлоці представлені 8 основних видів швів, а також 14 варіантів виконуваних швів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minerva |
| Страна производитель | Тайвань |
| Максимальная длина стежка | 4 мм |
| Максимальная ширина стежка | 9 мм |
| Потребляемая мощность | 91 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Набір голок; Універсальна лапка; Чохол; Пінцет; Інструкція; Викрутки; Тримачі для котушок; Конвертор для 2-ниткового шва; Оверлок; Ножна педаль |
| Количество швейных операций | 14 шт |
| Подсветка | Да |
| Регулировка | притискання лапки |
| Тип швейної машинки | оверлок |
| Скорость шитья | 1200 стібків/хв |
- Цена: 11 056 ₴












