Водонагрівач електр. Tiki плаский FTG, 80л, 2кВт, ун. монтаж, електр. кер-ння, B, білий, 700153 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FTG80_SUPRF80_PR1
20 280 ₴
18 252 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Об’єм: 80 літрів – оптимальний вибір для сім’ї з 2-3 осіб
- Потужність: 2 кВт – забезпечує швидкий нагрів води
- Тип монтажу: універсальний (можливість вертикальної або горизонтальної установки)
- Керування: електронне, з інтуїтивним дисплеєм
- Енергоефективність: клас B – економія електроенергії
- Дизайн: плаский корпус, елегантний білий колір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 48 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вес с водой | 125.9 кг |
| Витрата електроенергії | 7.451 кВтгод/24год |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Дополнительно | налаштування температури термостата - eco; під’єднання до мережі - G 1/2; одна або кілька точок під’єднання; електронний блок керування; клавіша увімк./вимк. |
| Питание | електромережа 230 В |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Змішана вода при 40°C | 123 л |
| Класс влагозащиты | IP 24 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Белый |
| Номинальный ток | 11.3 |
| Обсяг ємності для води | 80 л |
| Реальний об'єм | 77.9 л |
| Робочий тиск, МПа | 0.9 |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт при работе |
| Теплові втрати при Т = 65 ° C | 1.91 кВт/год за 24 год |
| Тип | накопичувальний |
| Толщина изоляции | 32 мм |
| Установка | вертикальна/горизонтальна; настінна |
| Час нагрівання | 121 |
Информация для заказа
- Цена: 18 252 ₴












