Водонагрівач електр. TIKI слім SuprSD, 100л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, C, білий, 700091 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_OGBS100_SUPRSD100_PR1
18 201 ₴
16 381 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний водонагрівач TIKI Slim SuprSD – це місткий і енергоефективний бойлер об'ємом 100 літрів. Потужність 2 кВт забезпечує швидке нагрівання води, а сухий ТЕН продовжує термін служби пристрою, захищаючи його від накипу. Завдяки електронному керуванню можна точно налаштовувати температуру та економити електроенергію. Вузький корпус дозволяє легко встановити бойлер навіть у приміщеннях з обмеженим простором. Клас енергоефективності C, надійний бак із захистом від корозії та перегріву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 36 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вес с водой | 136 кг |
| Витрата електроенергії | 12.85 кВтгод/24год |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 112.5 x 42 x 44.5 |
| Дополнительно | налаштування температури термостата - eco; під’єднання до мережі - G 1/2; одна або кілька точок під’єднання |
| Питание | електромережа 230 В |
| Заявлений профіль навантаження | L |
| Змішана вода при 40°C | 137 л |
| Класс влагозащиты | IP 24 |
| Класс энергопотребления | C |
| Цвет | Белый |
| Номинальный ток | 8.7 |
| Обсяг ємності для води | 100 л |
| Реальний об'єм | 97.3 л |
| Робочий тиск, МПа | 0.9 |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт при работе |
| Теплові втрати при Т = 65 ° C | 1.54 кВт/год за 24 год |
| Тип | накопичувальний |
| Толщина изоляции | 20 мм |
| Установка | вертикальна; настінна |
| Функции | захист від перегрівання; захист від замерзання; світлодіодний термометр; індикація несправності термостата; індикація перегрівання; регулювання діапазону температури; індикація роботи нагрівального елемента; захист від сухого вогню |
| Час нагрівання | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 16 381 ₴












