Водонагрівач електр. TIKI слім SuperESD, 80л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, B, білий, 700094 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_OGBS80_SUPRESD80_PR1
18 720 ₴
16 848 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний водонагрівач TIKI Slim SuperESD – це надійний і енергоефективний бойлер об'ємом 80 літрів. Потужність 2 кВт забезпечує швидкий нагрів води, а сухий ТЕН мінімізує утворення накипу та продовжує термін служби пристрою. Електронне керування дозволяє точно регулювати температуру та оптимізувати споживання електроенергії. Завдяки вузькому корпусу бойлер легко встановити навіть у приміщеннях з обмеженим простором. Клас енергоефективності B, надійний бак із захистом від корозії та перегріву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 31 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вес с водой | 111 кг |
| Витрата електроенергії | 6.956 кВтгод/24год |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 95 x 42 x 44.5 |
| Дополнительно | налаштування температури термостата - eco; під’єднання до мережі - G 1/2; одна або кілька точок під’єднання; клавіша увімк./вимк. |
| Питание | електромережа 230 В |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Змішана вода при 40°C | 116 л |
| Класс влагозащиты | IP 24 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Белый |
| Номинальный ток | 8.7 |
| Обсяг ємності для води | 80 л |
| Реальний об'єм | 78 л |
| Робочий тиск, МПа | 0.9 |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт при работе |
| Теплові втрати при Т = 65 ° C | 1.3 кВт/год за 24 год |
| Тип | накопичувальний |
| Толщина изоляции | 20 мм |
| Установка | вертикальна; настінна |
| Час нагрівання | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 16 848 ₴












