Водонагрівач електр. Tiki круглий GB, 80л, 2кВт, сухий тен, мех. кер-ння, C, білий, 700182 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_GB80_COMFORTU80_PR1
13 315 ₴
11 984 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний водонагрівач TIKI круглий GB об'ємом 80 літрів забезпечує ефективне та швидке нагрівання води завдяки потужності 2 кВт. Сухий ТЕН допомагає зменшити накип, збільшуючи термін служби приладу. Механічне керування дозволяє зручно та точно налаштовувати температуру води. Клас енергоефективності C забезпечує економне використання електроенергії. Стильний білий колір та круглий корпус ідеально підійдуть для різних інтер'єрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 33 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вес с водой | 113 кг |
| Витрата електроенергії | 6.65 кВтгод/24год |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 80.3 x 50 x 50.7 |
| Дополнительно | контрольна лампа нагрівального елементу; налаштування температури термостата - eco; під’єднання до мережі - G 1/2; одна або кілька точок під’єднання |
| Питание | електромережа 230 В |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Змішана вода при 40°C | 116 л |
| Класс влагозащиты | IP 24 |
| Класс энергопотребления | C |
| Цвет | Белый |
| Номинальный ток | 8.7 |
| Обсяг ємності для води | 80 л |
| Реальний об'єм | 76.1 л |
| Робочий тиск, МПа | 0.9 |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт при работе |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | сухий ТЕН |
| Управление | Механическое |
| Установка | вертикальна/горизонтальна; настінна |
| Функции | захист від перегрівання; термометр; регулювання діапазону температури |
| Час нагрівання | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 11 984 ₴












