Мікрохвильова піч Whirlpool вбудована, 22л, електронне упр., 750Вт, дисплей, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MBNA900X_PR1
15 467 ₴
13 920 ₴
Функція Jet Start
Надзвичайно швидкий нагрів. Функція Jet Start прискорює нагрів до максимуму за 30 секунд, забезпечуючи ідеальний температурний режим для розігірву їжі з високим вмістом води, таку як бульйони або напої.
Функція JetDefrost
Турбо розморозка. Використовуйте унікальну систему JetDefrost 3D для ефективної і швидкої розморозки.
Об'єм 22 літри
Більше місця для приготування кулінарних творінь. Ця мікрохвильова піч Whirlpool має об'єм 22л, надаючи вам достатньо місця для втілення в життя нових рецептів.
3D-Технологія
Приготовано до досконалості. Революційна система 3D забезпечує циркуляцію та трьохмірний розподіл тепла, тож ви завжди можете насолоджуватися рівномірно приготовленими стравами одним натисканням кнопки.
Блокування від дітей
Безпека в першу чергу. Ця модель мікрохвильової печі Whirlpool має систему блокування від дітей, щоб запобігти використанню приладу без нагляду дорослих.
Прозорі дверцята
Тоновані дверцята під час роботи перетворюються з темно-чорних на прозорі для легшого спостереження за процесом приготування, тож ви зможете чітко бачити свої кулінарні шедеври. Естетичність, що привертає увагу, і відтінок розкоші на будь-якій кухні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Страна производитель | Италия |
| Дисплей | Да |
| Объем | 22 л |
| Тип управления | Электронное |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Відкриття дверцят | кнопкою |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 38,2 х 59,5 х 32 |
| Довжина кабеля | 1.35 м |
| Діаметр піддону | 250 мм |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Особенности | Електронний годинник |
| Мощность | 750 Вт Вт |
| Мощность подключения | 1300 Вт |
| Підсвічування камери | Да |
| Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 36 |
| Рівнів потужності | 4 |
| Таймер | Да |
| Управление | електронне |
| Функции | Функція JetDefrost - функція надшвидкого розморожування; Поворотний стіл; Функція Jet Start; Технологія 3D |
- Цена: 13 920 ₴











