Плита Hansa комбінована, 65л, 50x60см, дисплей, конвекція, чавун, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FCMW59329_PR1
17 519 ₴
15 767 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комбінована плита Hansa FCMW59329 - преміальний дизайн та багатофункціональність. Електрозапалювання в поворотній ручці забезпечує комфортне використання варильної панелі. Потрійні скляні дверцята гарантують безпеку. Електричний гриль дозволяє якісно запікати великі порції м'яса або птиці з рум'яною скоринкою без пересушування продукту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42.4 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Электроподжиг | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | Газ-контроль |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Газ-контроль | є |
| Глубина | 60 см |
| Довжина кабелю живлення | 1.3 м |
| Дополнительно | чавунні решітки; програматор Ts |
| Діаметр задньої лівої | 7.3 см |
| Діаметр задньої правої | 7.3 см |
| Діаметр передньої лівої | 9.8 см |
| Діаметр передньої правої | 5.3 см |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | глибоке деко; плоске деко; решітка для смаження; хромовані тримачі для дек |
| Країна виробництва | Польща |
| Крышка | Да |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Материал корпуса | Эмалированная сталь |
| Можливості | нижній нагрів; розморожування; гриль; Освітлення; Гриль + верхній нагрів; Верхній нагрів + нижній нагрів; гриль + верхній + конвекція; верхній + нижній + конвекція; 8 режимів; швидке попереднє нагрівання |
| Напряжение сети | 230 В |
| Обсяг духовки | 65 л |
| Особенности | висувна шухляда для посуду на роликах; рецепти на внутрішньому склі дверцят; 5 рівнів встановлення дека; час нагрівання до 180°C: 5.5 хв; максимальна температура зовнішнього скла дверцят духової шафи: 75 °C |
| Потужність задньої лівої | 1.8 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.8 кВт |
| Потужність передньої лівої | 2.8 кВт |
| Потужність передньої правої | 1 кВт |
| Мощность, Вт | 7400 |
| Тип | Комбинированная |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром |
| Управление | сенсорне; поворотні регулятори |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 50 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 767 ₴











