Плита Hansa комбінована, 65л, 50x60см, дисплей, конвекція, чавун, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FCMS582254_PR1
17 394 ₴
15 655 ₴
Енергетичний клас A
Ніхто не любить сплачувати рахунки за електроенергію. Hansa піклується про ваш сімейний бюджет і навколишнє середовище, тому в кухонних плитах Hansa передбачені рішення для низького енергоспоживання і низьких рахунків за електроенергію. Варильні поверхні Hansa ефективні в усьому!
Автоматичне запалювання в ручці
Більше не потрібно обпалювати пальці, намагаючись запалити конфорку сірником або вічно несправною іскровою запальничкою. Завдяки функції автоматичного підпалювання в ручці запалювання конфорки стає надзвичайно простим і зручним. Ви можете зробити все однією рукою. Натисніть і поверніть ручку, щоб запалити конфорку. Зніміть з себе зайвий клопіт і зробіть роботу на кухні зручнішою.
Розморожування
Вам так хочеться смачних фрикадельок. Але спочатку їх потрібно розморозити. Без проблем! Покладіть їх у духовку та увімкніть функцію «Розморожування». Фрикадельки будуть готові в одну мить, і ви зможете насолодитися їхнім чудовим смаком.
Шухляда на роликових напрямних
Щоб полегшити роботу на кухні, плити Hansa оснащені практичною шухлядою на роликових напрямних, розташованою під духовою шафою. У шухляді можна зберігати каструлі, тарілки або інший посуд, щоб завжди мати його під рукою.
Рівномірне випікання
Оновлена внутрішня геометрія духовки забезпечує рівномірну температуру всередині, навіть якщо випікається велика партія на трьох рівнях. Будьте впевнені, що все буде зроблено з усіх боків.
Запобіжний клапан полум'я
Якщо пальник випадково згасне, це може бути небезпечно. Але не в газових варильних панелях Hansa, які оснащені спеціальним клапаном, що перекриває подачу газу. Безпека понад усе!
Світлодіодний дисплей з контролем часу випікання (Ta)
Ідеально підходить для тих, хто любить кухонні прилади з класичними елементами керування. Керуйте духовкою за допомогою ергономічних ручок. Світлодіодний дисплей допомагає контролювати час приготування та встановлювати час, коли духова шафа вимкнеться. Ви можете бути спокійні, що їжа не підгорить, навіть якщо хтось не може впоратися з приготуванням їжі. Після закінчення встановленого часу дисплей подасть чіткий звуковий сигнал і вимкне духову шафу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 37.6 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Электроподжиг | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Довжина кабелю живлення | 1.3 м |
| Дополнительно | захисне вимкнення зон нагріву; чавунні решітки |
| Діаметр задньої лівої | 7.3 см |
| Діаметр задньої правої | 7.3 см |
| Діаметр передньої лівої | 9.8 см |
| Діаметр передньої правої | 5.3 см |
| Цвет | Серебристый |
| Комплектация | глибоке деко; плоске деко; решітка для смаження |
| Країна виробництва | Польща |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Можливості | нижній нагрів; розморожування; гриль; Освітлення; Гриль + верхній нагрів; Верхній нагрів + нижній нагрів; Верхній + нижній нагрів із конвекцією; гриль + верхній + конвекція; 8 режимів; програматор; швидке попереднє нагрівання |
| Напряжение сети | 230 В |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Особенности | висувна шухляда для посуду на роликах; рецепти на внутрішньому склі дверцят; 5 рівнів встановлення дека; максимальна температура зовнішнього скла дверцят духової шафи: 76 °C]; час нагрівання до 180°C: 5.5 хв |
| Потужність задньої лівої | 1.8 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.8 кВт |
| Потужність передньої лівої | 2.8 кВт |
| Потужність передньої правої | 1 кВт |
| Мощность, Вт | 7400 |
| Рабочая поверхность | Нержавеющая сталь |
| Тип | Комбинированная |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром |
| Управление | механічне; електронне; поворотні регулятори |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 50 см мм |
- Цена: 15 655 ₴











