Плита Hansa електрична склокерамічна, 62л, 50x60см, конвекція, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FCCS56069_PR1
19 328 ₴
17 395 ₴
Енергетичний клас A
Ніхто не любить сплачувати рахунки за електроенергію. Hansa піклується про ваш сімейний бюджет та навколишнє середовище, тому в кухонних плитах Hansa передбачені рішення для низького енергоспоживання та низьких рахунків за електроенергію. Варильні поверхні Hansa ефективні в усьому.
Розморожування
Вам так хочеться смачних фрикадельок. Але спочатку їх потрібно розморозити. Без проблем. Покладіть їх у духовку та увімкніть функцію "Розморожування". Фрикадельки будуть готові в одну мить, і ви зможете насолодитися їхнім чудовим смаком.
Емаль EasyClean
Миття духової шафи - це те, що вам точно не сподобається. Щоб полегшити очищення, внутрішня поверхня духовок Hansa покрита спеціальною емаллю EasyClean без пор, яка запобігає накопиченню бруду та жиру. Тепер чистити духову шафу надзвичайно просто. Зробіть своє життя простішим. Не витрачайте багато часу на прибирання. Проведіть його з сім'єю та друзями або розвивайте свої інтереси.
Рівномірне випікання
Оновлена внутрішня геометрія духовки забезпечує рівномірну температуру всередині, навіть якщо випікається велика партія на трьох рівнях.
HeatControl
Ця функція інформує вас про те, чи гаряча зона після того, як ви зняли каструлю з варильної поверхні. Якщо температура перевищує 60°C, на дисплеї з'являється літера "H". У діапазоні від 45°C до 60°C з'являється літера "h". Зробіть роботу на кухні безпечнішою.
Розігрів за 4 хвилини
Ви постійно поспішаєте і ні на що не маєте часу? Ця функція дає можливість швидко розігріти духову шафу до бажаної температури. Активуючи кільцевий та нижній нагрівач або супергриль з вентилятором, ця функція використовує повну потужність духової шафи для швидкого нагрівання. Духовку можна увімкнути до того, як ви покладете в неї страву, і ви можете бути впевнені, що все зробите вчасно.
Очищення парою
Завдяки спеціальній паровій системі чистка духової шафи більше не буде обтяжливою. Пара розм'якшує забруднені поверхні, і процес очищення зводиться до того, щоб налити 1 склянку води на піддон, увімкнути духовку на 50°C і залишити її на 30 хвилин. Бруд, розм'якшений парою, легко видаляється за допомогою губки з водою й невеликої кількості мийного засобу. Жирні плями та інші забруднені поверхні зникнуть без використання шкідливих хімічних засобів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Индикатор остаточного тепла | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 37.95 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Гриль | електричний |
| Дополнительно | захисне вимкнення зон нагріву |
| Діаметр задньої лівої | 14.5 см |
| Діаметр задньої правої | 18 см |
| Діаметр передньої лівої | 18 см |
| Діаметр передньої правої | 14.5 см |
| Цвет | Серебристый |
| Комплектация | глибоке деко; решітка для смаження |
| Країна виробництва | Польща |
| Кількість конфорок | 4 |
| Количество уровней мощности | 6 |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Можливості | нижній нагрів; розморожування; гриль; Освітлення; Гриль + верхній нагрів; Верхній нагрів + нижній нагрів; 8 програм приготування; гриль + верхній + конвекція; верхній + нижній + конвекція; швидке попереднє нагрівання |
| Напряжение сети | 230 В / 400 В |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Особенности | рецепти на внутрішньому склі дверцят; 5 рівнів встановлення дека; максимальна температура зовнішнього скла дверцят духової шафи: 75 °C; знімні дверцята; відсік для великого посуду |
| Потужність задньої лівої | 1.2 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої правої | 1.2 кВт |
| Мощность подключения | 8.7 кВт |
| Мощность, Вт | 5800 |
| Рабочая поверхность | склокерамічна |
| Тип | Электрическая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром |
| Управление | поворотні регулятори |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 50 см мм |
- Цена: 17 395 ₴










